Polski English

kolory twojego makijażu


Konturówki do oczu

  • miniaturka Obrazek 1
  • miniaturka Obrazek 3
  • miniaturka Obrazek 3
  • miniaturka Obrazek 1
  • miniaturka Obrazek 1
  • miniaturka Obrazek 3
  • miniaturka Obrazek 1

Kredka wodoodporna do oka firmy Miss Claire to jedna z najbardziej znanych i lubianych kredek na rynku polskim, posiada delikatny i miękki sztyft, który umożliwia wykonanie precyzyjnej kreski na powiece co sprawia, że rzęsy wydają się bardziej gęste a kolor tęczówek intensywniejszy. Kredka jest na tyle miękka, aby nie podrażniać oczu a jednocześnie na tyle twarda, aby wykonać precyzyjny rysunek. Bogata kolorystyka w higienicznej drewnianej oprawie pozwala na osiągnięcie pożądanej precyzji. Kreska narysowana za jej pomocą jest trwała i nie rozmazuje się. Kredki do oczu Miss Claire są bezzapachowe i zawierają olejek Makadamii.

Makadamia - olej makadamii otrzymywany jest w wyniku tłoczenia orzeszków makadamii (Macadamia Integrifolia). O dużej przydatności w kosmetyce oleju Makadamia decydują zawarte w jego składzie nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B, E oraz składniki mineralne. Wysoka koncentracja kwasu palmitynowego (25%) sprawia, że olej ten jest efektywnym wymiataczem wolnych rodników. Jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry ale w szczególności polecany przy suchej, łuszczącej się, wrażliwej i dojrzałej skórze. Posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne, działa nawilżająco, zmiękczająco, odżywczo, wygładzająco, poprawia elastyczność i wygląd skóry. Doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry starzejącej się. Ponadto zmiękcza i wygładza naskórek, leczy niewielkie uszkodzenia skóry oraz podrażnienia po opalaniu. Olejek makadamii jest bezpieczny dla skóry delikatnej i wrażliwej.

Konturówki charakteryzują się ponad standardową długością, oddajemy w twoje ręce produkt o 25% większy i lepszy od konkurencji za minimalną cenę.
Oznacza to większą przyjemność z dłuższego używania naszych produktów!

Duże zdjęcie Obrazek 1